KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14419514
nr 1441 9514
Thure Wahlström
(1908-1998), Sverige
Oljemålning, Signerad, skogsmotiv. Olja på duk, 56x67cm, yttermått inklusive ram: 58x69cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 10 januari 2022
kl 19:54:58
100 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
Thure Wahlström
Läs mer om Thure Wahlström